PRODEJ FIREM

Zvažujete prodej firmy nebo hledáte strategického / investičního partnera, který vám zajistí další rozvoj firmy? Neváhejte a obraťte se na nás.
Naše společnost se především zaměřuje na 
prodej firem střední a menší velikosti, které mají roční tržby od pár až po stovky mil. Kč. Prodejem velmi malých nebo neaktivních společností se z důvodu minimální poptávky investorů nezabýváme.

Řešíme převážně prodej ziskových firem, jejichž majitelé odchází na zasloužený odpočinek nebo se chtějí zaměřit na zcela jiné aktivity.

Transakce (prodej firem) mají různé podoby například prodej obchodního podílu nebo akcií společnosti, prodej podniku, jeho části nebo souboru majetku, vytvoření společného podniku (joint venture: forma spolupráce dvou či více podniků nebo organizací).

Oslovíme případné investory za vás. Nabídneme váš požadavek prodeje firmy investorům a to nejenom těm tuzemským, ale i zahraničním. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zahájíme intenzivní činnost, v navazování kontaktů s investory, kteří by mohli mít zájem o nákup vaší společnosti. Navíc váš požadavek na prodej firmy zařadíme do naší databáze, která soustředí všechny nabídky a poptávky.

V rámci naší obchodní činnosti preferujeme poskytování služeb "na klíč" tedy s co nejmenší mírou nutného zapojení klienta k úspoře jeho času tak, aby jste se mohli věnovat svým primárním aktivitám.


NÁKUP – AKVIZICE ZISKOVÉ FIRMY

Zvažujete nebo jste se již rozhodli koupit ziskovou firmu? Obraťte se na nás a my vám nabídneme firmu z našeho portfólia nebo vyhledáme vhodnou společnost, dle vašich požadavků.

Oslovíme vaší poptávkou naše klienty, kterým zajišťujeme prodej jejich firem.

Pokud nemáte konkrétní představu o profilu společnosti, kterou by jste rádi koupili, doporučujeme vám osobní schůzku pro individuální konzultaci.

Dále vás zařadíme do naší databáze investorů a oslovíme naše obchodní partnery, aby nám pomohli pro vás najít tu nejvhodnější akvizici. Kontakt:

Aleš Chmelík
jednatel společnosti

Mob: +420 725 632 529
E-mail: achmelik@firmamagnet.cz