FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ

FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ A START – UPU. NÁKUP A PRODEJ FIREM


Dobrá zpráva pro podnikatele

Máte zajímavý projekt – patent, výrobek nebo podnikatelský plán? Jste ochotni přenechat část obchodního podílu za poskytnutí financování pro startovní fázi projektu?

Zprostředkujeme vám kontakty s fondy rizikového kapitálu nebo soukromými investory. Poradíme vám s přípravou prezentace vašeho projektu a budeme nápomocni při hledání vhodné struktury transakce.


Financování projektů nebo strart-upu

  • Potřebujete prostředky pro realizaci svého podnikatelského záměru. Ať už je ve fázi nápadu, start-upu nebo stabilní firmy.
  • Hledáte financování, potřebujete pomoci s realizací nebo chcete svůj nápad prodat, neváhejte nás kontaktovat.
  • Máte již doložitelné obraty a potřebujete finance pro zvýšení prodeje, marketing nebo expanzi do zahraničí? I s tím Vám rádi vám pomůžeme.
  • U nás můžete získat financování vašeho projektu či nápadu, výměnou za část obchodního podílu Vaší společnosti. Neplatíte úroky, jen se podělíte s investory o vás zisk. A že společnost ještě nemáte? Založíme ji společně s Vámi a pomůžeme s rozjezdem.

Prodej firem

Zvažujete prodej firmy nebo hledáte strategického / investičního partnera, který vám zajistí další rozvoj firmy? Neváhejte a obraťte se na nás.

Naše společnost se především zaměřuje na prodej firem střední a menší velikosti, které mají roční tržby od pár až po stovky milionů korun. Prodejem velmi malých nebo neaktivních společností se z důvodu minimální poptávky investorů nezabýváme.

Řešíme převážně prodej ziskových firem, jejichž majitelé odchází na zasloužený odpočinek nebo se chtějí zaměřit na zcela jiné aktivity.

Transakce (prodej firem) mají různé podoby, a to například prodej obchodního podílu nebo akcií společnosti, prodej podniku, jeho části nebo souboru majetku, vytvoření společného podniku (joint venture: forma spolupráce dvou či více podniků nebo organizací).

Oslovíme případné investory za vás. Nabídneme váš požadavek prodeje firmy investorům a to nejenom těm tuzemským, ale i zahraničním.

Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zahájíme intenzivní činnost, v navazování kontaktů s investory, kteří by mohli mít zájem o nákup vaší společnosti. Navíc váš požadavek na prodej firmy zařadíme do naší databáze, která soustředí všechny nabídky a poptávky.


Nákup – akvizice firmy

Zvažujete nebo jste se již rozhodli koupit firmu? Obraťte se na nás formou zájmového dopisu (LOI) a my vám nabídneme společnost z našeho portfólia nebo vyhledáme firmu, dle vašich požadavků.

Oslovíme vaší poptávkou naše klienty, kterým zajišťujeme prodej jejich firem.

Pokud nemáte konkrétní představu o profilu společnosti, kterou by jste rádi koupili, doporučujeme vám osobní schůzku pro individuální konzultaci.

Dále vás zařadíme do naší databáze investorů a oslovíme naše obchodní partnery, aby nám pomohli pro vás najít tu nejvhodnější akvizici.