MAGNET REALIT – NAŠE SLUŽBY

MAGNET REALIT – REALITNÍ, FINANČNÍ, OBCHODNÍ A PORADENSKÉ SLUŽBY V OBLASTI INVESTIC

Společnost Magnet Realit působí na tuzemském realitním trhu od roku 2008. Našim klientům zajišťujeme komplexní realitní servis, nebankovní půjčky pro firmy a podnikatele, financování projektů a start upu, nabídku investičních příležitostí a jejich správu.

Dále vám nabízíme poradenství a konzultace při vyhodnocování nabídek investičního charakteru. Asistenci a přípravu jednání při uzavírání obchodních kontraktů. Prověřování obchodní pozice a důvěryhodnost obchodního partnera.

Naše společnost vznikla na základě mnohaletých zkušeností na finančním a realitním trhu. Léta spolupráce s různými realitními kancelářemi a finančními společnostmi nás stále více utvrzovala v tom, že klient potřebuje vyřídit vše pod jednou střechou. Preferujeme poskytování služeb na klíč tedy s co nejmenší mírou nutného zapojení klienta k úspoře jeho času tak, aby jste se mohli věnovat svým primárním aktivitám.

Našim hlavním cílem je spokojenost a důvěra našich klientů. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně dle jeho přání a potřeb, snažíme se vždy společně najít řešení k všestranné spokojenosti.


REALITNÍ SLUŽBY

Vážení zákazníci, jednou z činností naší společnosti je poskytování realitních služeb s profesionálním individuálním přístupem.

Nabízíme Vám:

 •  Tvorbu nabídek nemovitostí dle vašich požadavků
 •  Vyhledávání vhodných nemovitostí v jednotlivých regionech
 •  Poskytování poradenství v rámci trhu s nemovitostmi v ČR  i zahraničí
 •  Poskytování konzultací a pomoc s vyřízením hypotečního úvěru
 •  Návštěvy nemovitostí a registrace nových nemovitostí do online naší databáze
 • Srovnávací analýzu včetně analýzy cenových návrhů
 • Jednávání s potencionálními zájemci, organizování a realizaci prohlídek
 •  Monitoring trhu s nemovitostmi a sledování vývoje trhu
 • Právní servis – smlouvy o zprostředkování a smlouvy rezervační, kupní smlouvy, aj.
 • Notářskou úschovu finančních prostředků
 • Spolupráci na developeských projektech
 • Přípravné práce pro developery (vyhledávání vhodných pozemků, změny v územním plánu, vypracování studie pro danou lokalitu, vypracování územního rozhodnutí a další)
 • Dodávku stavebních materiálů
 • Pozemkový program – rychlý a výhodný prodej pozemků

Dále si vám dovolujeme v rámci našich realitních služeb nabídnout – diskrétní prodej nemovitosti.

Na trhu s nemovitostmi je spousty zajímavých a lukrativních nabídek, které jejich vlastníci nabízejí neveřejnou formou. Ať už pro svou cenu nebo pro obavy ze ztráty klientely např. fungujícího hotelu, prosperující firmy atd. Na druhé straně je stále více klientů, kteří poptávají nemovitosti, které mají investiční potenciál, ale ve veřejné nabídce se neobjevují. 

A právě pro vás, je naše služba ideálním řešením. Pokud by jste rádi prodali nemovitost nebo firmu formou neveřejné nabídky, tak nás neváhejte kontaktovat. Nemovitost nebudeme nikde veřejně prezentovat, připravíme pouze orientační nabídku, kterou zařadíme do naší databáze tak, aby nebyla identifikovatelná. Oslovíme potencionální investory, kterým představíme vaší nabídku a na základě zájmového dopisu, ( LOI ) zahájíme předběžná jednání. 

Vyhledávání nemovitostí

Pro specifické klienty z řad privátních investorů nabízíme služby při vyhledávání a zprostředkování vhodných realitních investičních příležitostí. 

Naše služby spočívají zejména ve vyhledávání vhodných investičních příležitostí za atraktivní ceny (výnosových nemovitostí, činžovních domů před i po rekonstrukci, bytových domů pro development, nákupních center, administrativních budov, výrobních areálů, pozemků pro developerskou výstavbu). 


DODÁVÁME: SAMOOBSLUŽNÉ PŘENOSNÉ ČERPACÍ STANICE

Koncepce automatického zařízení pro vydávání kapalin se zrodila v souladu s požadavky na moderní, flexibilní, provozně bezpečné a k životnímu prostředí šetrné vydávání paliva s minimálními požadavky na stavební práce.

Automatické zařízení pro výdej paliva (AZVP) je moderní samoobslužné zařízení určené pro jednoproduktový nebo, je-li použita dělená nádrž, dvouproduktový výdej/prodej pohonných hmot (PHM). Veškeré technologické vybavení je umístěno ve speciálním přepravním kontejneru, což umožňuje snadnou přepravitelnost a rychlé uvedení do provozu. Výdej a prodej PHM je samoobslužný s bezhotovostní úhradou odebraného množství PHM. Stanice je dálkově řízena a sledována, je možné vytvářet libovolně velkou síť řízenou z jednoho centra.


FINANČNÍ SLUŽBY

Záměrem naší společnosti je zajistit úvěr klientům, kteří byli z různých důvodů odmítnuti bankami. Získané finanční prostředky mohou být využity i na konsolidaci závazků k bankovním i nebankovním institucím a k odvrácení exekučního prodeje nemovitosti, či dražby. 

Půjčky jsou určeny pro podnikatele, živnostníky/OSVČ, malé a střední firmy, bez omezení oboru podnikání, kterým tak zjednodušujeme jejich činnost. Naše půjčky jsou ideálním řešením pro začátek, rozšíření nebo záchranu vašeho podnikání. Zrychlený proces oproti bankovním úvěrům bez obvyklých obstrukcí umožní rychlé vyplacení finančních prostředků, navíc s atraktivním úrokem od 4,9% p.a. 


VÝKUP NEMOVITOSTÍ S MOŽNOSTÍ ZPĚTNÉHO ODKUPU

Co potřebujeme k posouzení žádosti o výkup nemovitosti


NÁKUP A PRODEJ FIREM. FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ NEBO START – UPU

Zvažujete prodej firmy nebo hledáte strategického / investičního partnera, který vám zajistí další rozvoj firmy? Neváhejte a obraťte se na nás. Díky našim zkušenostem se velice dobře orientujeme v podnikatelském prostředí. Zajistíme Vám prodej nebo nákup firmy, a to tzv. na klíč. Nemusíte řešit právníky, finanční analytiky, nebo auditory.

Potřebujete prostředky pro realizaci svého podnikatelského záměru. Ať už je ve fázi nápadu, start-upu nebo stabilní firmy. Obraťte se na nás!

Pracujeme diskrétně s individuálním přístupem ke každému jednomu obchodnímu případu. Pokaždé budete jednat pouze s jednatelem naší společnosti.